Jdi na obsah Jdi na menu

tolle-dalailama_hojnost.jpgHOJNOST

Pravý zdroj hojnosti

Pravý zdroj hojnosti nenajdete nikde jinde než sami v sobě. Je součástí vašeho pravého já. Zkuste začít tím, že oceníte hojnost kolem sebe. Všímejte si pestrosti a dokonalosti života kolem sebe. Užívejte si hřejivé teplo slunce na své pokožce, nádheru květin vystavených před květinářstvím, sousto šťavnatého ovoce nebo osvěžující kapky letního deště. Dokonalost života na vás čeká na každém kroku. Tím, že oceníte hojnost, která je všude kolem, probudíte hojnost skrytou ve svém nitru. Až se tak stane, nechte ji proudit ven, třeba tím, že se usmějete na náhodného kolemjdoucího. Stanete se tak dárcem. Ptejte se sami sebe: „Co teď mohu udělat? Jak mohu být tomuto člověku, této situaci prospěšný/á?“ K tomu, abyste se cítili bohatí, nepotřebujete žádný majetek, ačkoliv když se budete považovat za bohaté, věci k vám budou přicházet samy. Hojnost přichází jen k těm, kteří už jsou „bohatí“. Možná vám to bude připadat nespravedlivé, ale tak to vůbec není. Je to obecný zákon. Bohatství i chudoba jsou vnitřní stavy, jež se projevují ve vnějším světě jako vaše realita. Ježíš to vyjádřil takto: „Kdo má, tomu bude dáno. A kdo nemá, tomu bude odňato i to, co má."

Zdroj: Nová Země – Eckhart Tolle
 

Nová země - Eckhart Tolle

 

 

Nová země - Eckhart Tolle

 

 

Poznejte bohatství

Začněte ve všem rozpoznávat bohatství a mějte z něj radost.

Jeden známý newyorský evangelický duchovní vzpomíná na doby, kdy byl ještě chudý kazatel. Když v drahých čtvrtích míjel luxusní restaurace a vily, limuzíny a módní salony, říkával si: "To všechno je pro mne." Dovolte, aby vám moderní byty, jachty, banky, luxusní obchody a výstavní síně všeho druhu přinášely radost. Uvědomte si, že to vše je součástí vaší hojnosti a že si rozšiřujete vědomí, aby to sloužilo i vám, chcete-li. Při pohledu na dobře oblečené lidi si myslete: "Není fantastické, že žijí v takovém blahobytu? Na světě je dost pro nás pro všechny." Nechceme si přivlastňovat cizí dobro. Stojíme o vlastní.

A přesto nic nevlastníme, pouze určitý čas užíváme určitý majetek, dokud nepřejde do dalších rukou.. někdy zůstane v rodině po několik generací, nakonec však vždy změní majitele. Život má svůj přirozený rytmus. Věci přicházejí a zase odcházejí. Věřím, že když něco odchází, děje se tak proto, aby se tak uvolnilo místo něčemu novému a lepšímu.

Z knihy Miluj svůj život od Louise L.Hay

Radujte se ze štěstí druhých

Nebraňte vlastnímu úspěchu a zbavte se odporu nebo závisti vůči tomu, kdo má víc než vy. Nekritizujte ho za to, jak se rozhodl utratit své peníze. Nic vám do toho není. Každého řídí zákon vlastního vědomí. Pečujte o vlastní myšlenky. Žehnejte štěstí druhých a uvědomte si, že je ho dost pro všechny.

Dáváte malé spropitné? Máte ve zvyku utrousit na adresu toaletářky nějakou škrobenou poznámku? Ignorujete o vánocích vrátné v domě nebo v práci? Škudlíte a kupujete si levnější zeleninu a chleba, i když nemusíte? Nakupujete v bazarech a objednáváte si zásadně nejlevnější oběd v jídelním lístku?

Existuje zákon nabídky a poptávky. Nabídka přichází první. Peníze si vždy najdou správnou cestu tam, kde jsou potřeba. I ta nejchudší rodina dokáže téměř vždycky dát dohromady dost peněz, aby mohla zaplatit například křtiny.

Z knihy Miluj svůj život od Louise L.Hay

Zasloužím si

Nechceme-li přistoupit na to, že si zasloužíme, aby se nám dobře dařilo, pak bohatství odmítneme, i když nám padne přímo do náruče. Svědčí o tom následující příklad:

Jeden z mých studentů se snažil zvýšit si příjem. Jednou přišel do třídy nesmírně vzrušený - právě vyhrál 500 dolarů. Neustále opakoval: "Já tomu nevěřím! Já přece nikdy nic nevyhrál!" Věděli jsem, že je to odraz jeho měnícího se vědomí. Stále měl pocit, že si to v podstatě nezaslouží. Příští týden na sezení chyběl - zlomil si nohu. Účty za ošetření ho přišly přesně na 500 dolarů. Bál se cesty kupředu, bál se vykročit novým směrem k bohatství a cítil se nezaslouženě. Potrestal se sám.

Vše na co se soustředíme se zintenzivňuje a roste, proto příliš nepřemýšlejte o účtech. Soustředíte-li se na nedostatek a dluhy, budete vytvářet další.

Vesmír je nevyčerpatelný, uvědomte si to. Počítejte hvězdy, zrnka písku na dlani nebo listy na stromě, kapky deště na okenní tabulce, jadérka v rajském jablku. Každé z nich je schopno zrodit nový keř s dalšími plody. Já ráda s láskou žehnám všemu, co mám - svému bytu, teplu, vodě, světlu, telefonu, nábytku, spotřebičům, oblečení, dopravním prostředkům, práci, penězům, přátelům, své schopnosti vidět, cítit, chutnat, dotýkat se, kráčet a žít na této neuvěřitelně krásné planetě.

Tím jediným, co nás skutečně omezuje, je naše víra v tato omezení a nedostatek. Co omezuje vás? Chcete mít peníze jen proto, abyste mohli pomáhat druhým? V tom případě se považujete za bezcenné. Neodmítejte bohatství. Pozve-li vás přítel na oběd nebo večeři, s potěšením nabídku přijměte. Nemějte pocit, že s lidmi jen "obchodujete". Dostanete-li dárek, vděčně jej přijměte. Jestliže vám k ničemu není, dejte jej někomu dalšímu. Nechte věci plynout dál. Usmívejte se a děkujte. Dáte tak vesmíru najevo, že jste připraveni přijímat vše, co vám bude sloužit k dobru.

Z knihy Miluj svůj život od Louise L. Hay

 

Miluj svůj život - Louise L. Hay 2003

Miluj svůj život - Louise L. Hay 2003

 

 

Miluj svůj život - Společník a rádce - Louise L. Hay 2004

Miluj svůj život - Společník a rádce - Louise L. Hay 2004

 

 

Miluj svůj život - Louise L. Hay 2007 

Miluj svůj život - Louise L. Hay 2007

 

 

Miluj svůj život - meditace - Louise L. Hay 2006         

 Miluj svůj život - meditace - Louise L. Hay 2006

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přehled komentářů

Предложение менеджеру сайта atelier-magnolia.cz

(SeotrustRom, 27. 2. 2021 2:09)

Доброго дня!

Если Вы хотите усилить присутствие Вашего сайта atelier-magnolia.cz в поиске и улучшить его ранжирование, то моя услуга станет очень полезной для Вас.
Поток доверия Majestic Trust Flow - метрика предназначеная для определения степени надежности ссылки на основе качества обратных линков, направленных на Ваш сайт.

Если для Вашего сайта улучшить показатель потока доверия Trust Flow по шкале Majestic SEO, то реально добиться очень топовых позиций в поисковой выдаче.

У сайтов с высоким индикатором доверия TF возникает иммунитет к поисковым алгоритмам и санкциям. Я предлагаю "белый метод" увеличения потока доверия сайта до 28 единиц показателя траста.

Если Вам интересно, изучайте методику в моем блоге https://trustflow.ru

Конкретно, в чём состоит суть моего способа по прокачке сайта с помощью наращивания потока траста:

Я проставлю 80 сильных ссылок на Ваш сайт на трастовых сайтах с высоким показателем Trust Flow и поток доверия Вашего сайта поднимется до 28 единиц.

Ссылки на трастовых сайтах размещаются в статьях и навсегда.
Услуга на 100% безопасна для любых алгоритмов систем Google и Yandex включая Панду и Пингвин, так как мой метод белый и естественный.
Вы заметите большое преимущество перед своими конкурентами и улучшите ранжирование Вашего сайта в поиске.

Похожих услуг по прокачке сайтов в ТОП-20 не делает никто кроме меня.
Упоминания о моей услуге реально прочитать на популярных порталах, например здесь https://www.aqarfinder.com/blog/single/394 - Предложение владельцу сайта aqarfinder.com 13da10b
Также могу предложить услуги:
по увеличению Domain Rating от 0 до 50 (DR) - это шкала рейтинга от Ahrefs, предсказывающая, насколько качественно сайт станет показываться в результатах поисковой выдачи. Domain Rating измеряется по шкале от 1 до 100. Чем больше рейтинг домена, тем лучше станут показатели видимости сайта в результатах поисковой выдачи.
по увеличению Domain Authority по шкале Moz Rank для любого сайта от 0 до 50. Об этом подробно рассказывается на странице trustflow.ru

billig jacka med pälskrage

(billig jacka med pälskrage, 25. 2. 2021 10:52)


Hey! I could have sworn I've been to this website before but after checking through some of the post I realized it's new to me. Anyhow, I'm definitely delighted I found it and I'll be bookmarking and checking back frequently! billig jacka med pälskrage unmil.prizezwom.com/for-women/billig-jacka-med-paelskrage.php

fälgar peugeot 308

(fälgar peugeot 308, 25. 2. 2021 6:58)


This website truly has all the information I wanted about this subject and didn't know who to ask. fälgar peugeot 308 anfan.sewomenpriz.com/trends/faelgar-peugeot-308.php

Favorite record label? MojoHeadz Record Label is a Amazing!

(offeceneito, 25. 2. 2021 3:11)

mojoheadz record label https://www.reddit.com/user/mojoheadzspam/comments/g3pafl/mojoheadz_records_is_a_fake_x_mojoheadz_is_a/ Mojoheadz’s LA-based label has been responsible for releases that have not only taken clubland by storm, but also the greater music universe.Check this review...

cancer i ytterörat

(cancer i ytterörat, 24. 2. 2021 19:56)


fantastic points altogether, you simply gained a new reader. What might you recommend in regards to your put up that you simply made some days in the past? Any sure? cancer i ytterörat kcuso.sewomenpriz.com/travels/cancer-i-ytteroerat.php

ont i halsen trött

(ont i halsen trött, 24. 2. 2021 15:13)


Great blog here! Also your site loads up fast! What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host? I wish my web site loaded up as fast as yours lol ont i halsen trött isrre.prizezwom.com/sport/ont-i-halsen-troett.php

svamp i hårbotten vuxna

(svamp i hårbotten vuxna, 24. 2. 2021 8:16)


What's up everyone, it's my first pay a visit at this web page, and article is genuinely fruitful for me, keep up posting these types of posts. svamp i hårbotten vuxna alper.wommmewt.com/skin-care/svamp-i-hrbotten-vuxna.php

svend brinkmann wiki

(svend brinkmann wiki, 23. 2. 2021 18:09)


Hello i am kavin, its my first time to commenting anywhere, when i read this piece of writing i thought i could also make comment due to this good paragraph. svend brinkmann wiki rise.sewomenpriz.com/for-women/svend-brinkmann-wiki.php

gastric sleeve skåne

(gastric sleeve skåne, 23. 2. 2021 18:09)


My partner and I absolutely love your blog and find almost all of your post's to be precisely what I'm looking for. Does one offer guest writers to write content for yourself? I wouldn't mind writing a post or elaborating on a lot of the subjects you write about here. Again, awesome weblog! gastric sleeve skåne nisim.prizezwom.com/relaxation/gastric-sleeve-skne.php

axelväska herr skinn

(axelväska herr skinn, 23. 2. 2021 6:38)


Your way of telling the whole thing in this post is in fact good, all can effortlessly know it, Thanks a lot. axelväska herr skinn edna.wommmewt.com/skin-care/axelvaeska-herr-skinn.php

nagelfil bäst i test

(nagelfil bäst i test, 22. 2. 2021 21:30)


My brother suggested I would possibly like this website. He was totally right. This submit truly made my day. You cann't consider just how so much time I had spent for this info! Thanks! nagelfil bäst i test earmo.prizezwom.com/news/nagelfil-baest-i-test.php

gore tex herr

(gore tex herr, 22. 2. 2021 19:28)


Remarkable! Its truly remarkable article, I have got much clear idea on the topic of from this paragraph. gore tex herr cietr.wommmewt.com/relaxation/gore-tex-herr.php

limma gips på vägg

(limma gips på vägg, 22. 2. 2021 6:39)


It's the best time to make a few plans for the long run and it is time to be happy. I have learn this put up and if I may just I want to suggest you few attention-grabbing things or advice. Maybe you could write next articles regarding this article. I desire to learn more things about it! limma gips på vägg sewomenpriz.com/useful-tips/limma-gips-p-vaegg.php

general grievous dräkt

(general grievous dräkt, 21. 2. 2021 23:53)


Hey there, I think your blog might be having browser compatibility issues. When I look at your blog site in Opera, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, very good blog! general grievous dräkt reco.prizezwom.com/sport/general-grievous-draekt.php

tillsyn katt lag

(tillsyn katt lag, 21. 2. 2021 19:16)


You could certainly see your enthusiasm in the article you write. The arena hopes for more passionate writers like you who are not afraid to say how they believe. All the time go after your heart. tillsyn katt lag ocin.wommmewt.com/travels/tillsyn-katt-lag.php

öra näsa hals stockholm

(öra näsa hals stockholm, 21. 2. 2021 8:04)


I used to be recommended this website through my cousin. I am now not certain whether this post is written through him as no one else recognize such detailed approximately my difficulty. You're incredible! Thanks! öra näsa hals stockholm ophse.sewomenpriz.com/advice-girlfriends/oera-naesa-hals-stockholm.php

raw choklad köpa

(raw choklad köpa, 21. 2. 2021 3:54)


Hmm it seems like your site ate my first comment (it was extremely long) so I guess I'll just sum it up what I submitted and say, I'm thoroughly enjoying your blog. I too am an aspiring blog blogger but I'm still new to the whole thing. Do you have any points for beginner blog writers? I'd certainly appreciate it. raw choklad köpa findse.prizezwom.com/skin-care/raw-choklad-koepa.php

flugger färg pris

(flugger färg pris, 20. 2. 2021 21:38)


Hey there, You have done a fantastic job. I will definitely digg it and personally recommend to my friends. I'm confident they will be benefited from this site. flugger färg pris workj.sewomenpriz.com/beauty/flugger-faerg-pris.php

nagelsvamp bästa behandling

(nagelsvamp bästa behandling, 20. 2. 2021 11:41)


Everything is very open with a really clear explanation of the issues. It was really informative. Your site is very helpful. Thanks for sharing! nagelsvamp bästa behandling ralso.wommmewt.com/delicious-dishes/nagelsvamp-baesta-behandling.php

hyra bajamaja pris

(hyra bajamaja pris, 20. 2. 2021 9:44)


Greetings from Carolina! I'm bored at work so I decided to browse your blog on my iphone during lunch break. I really like the info you provide here and can't wait to take a look when I get home. I'm amazed at how quick your blog loaded on my mobile .. I'm not even using WIFI, just 3G .. Anyhow, fantastic blog! hyra bajamaja pris prefi.prizezwom.com/delicious-dishes/hyra-bajamaja-pris.php


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20

následující »