Jdi na obsah Jdi na menu

FENG SHUI
KŘIŠŤÁLOVÉ KOULE na zavěšení
HARMONIZACE PROSTORU

Velmi krásný dárek

 

Křišťály pro Feng Shui jsou dokonalými harmonizátory bytu i pracoviště. Jemně harmonizují energii prostoru a aktivně stimulují energii člověka. 

 

polish_20211027_102230284.jpg

 

Jejich dokonalé vybroušení pomáhá zpřesnit myšlení, podporuje společenský život a kreativitu. Pomáhají zaktivovat temné kouty se stagnující energií, zavěšují se do středu temných chodeb, kde zlepšují tok energie nebo naopak do míst, kde by energie mohla rychle unikat (tedy okna a schodiště, kde cítíte průvan), pro harmonizaci nad pracovní místo, do míst odpočinku i k posteli (a postýlce). 

Jejich blahodárné působení lze pozorovat nejen na lidech, ale i na zvířatech a rostlinách, jejichž růst je díky nim stimulován. Překrásně vypadají křišťály zavěšené v okně nebo uprostřed místnosti (např. zavěšené na lustru) 

FENG SHUI KŘIŠŤÁLOVÁ SKLENĚNÁ BROUŠENÁ KOULE
s extra více ploškami pro nejlepší efekt a účinek
se silonem na zavěšení 40 cm dlouhým
  

ROZMĚR ~ CENA

  • 20 mm - 60 Kč
  • 30 mm - 90 Kč
  • 40 mm - 120 Kč
  • 50 mm - 160 Kč
  • 60 mm - 230 Kč
  • 100 mm (1 kg) - 900 Kč

Zavěšení možno na přání zkrátit / prodloužit a DOPLNIT o minerály, drahé kameny i jantar zcela dle vašich představ (lanka stříbrná, zlatá, fialová, černá..) na ně lze umístit křišťály, ametysty, granáty, turmalíny, jantary a další.. 

CENA SE PAK ZMĚNÍ 

Nyní OBJEDNÁVEJTE základní Feng Shui KRYSTALY ~ které budete chtít případně upravit a doplnit ~ cena je za základní krystal se zavěšením 

Těším se na Vaše speciální přání ráda poradím a navrhnu úpravu pro co nejlepší účinek 

INDIVIDUÁLNÍ HARMONIZACE 
a očista prostor

u Vás doma nebo na pracovišti pomocí energie, vykuřování.. včetně KONZULTACE a navrhnutí možných úprav. Cena od 1200 Kč

 

screenshot_20211027-102947_facebook.jpg